Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F4610-L522
EAN: 4053026551779
Fujitsu S26361-F4610-L522. Sisemine. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: PCI Express, Liides: Ethernet. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu S26361-F4610-L522 võrgukaart Sisemine Ethernet 1000 Mbit/s | €587.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Hostiliides | PCI Express |
| Liides | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| PCI versioon | 2.1 |
| Disain | |
| Sisemine | |
| Komponent | Server |
| Kiibikomplekt | Intel® I350-AM2 |
| LED-indikaatorid | |
| Võrgustumine | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1as, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000BaseT(X) |
| Wake-on-LAN valmidus | |
| Hiigelkaadrite tugi | |
| Toetatud võrguprotokollid | iSCSI |
| LAN-kontroller | Intel® I350 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,4 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Voo reguleerimise tugi | |