| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Brother NC-9000w Sisemine Ethernet | €105.33 |
|
www.ox.ee |
Сетевая карта Brother NC9000W network card Internal Ethernet | €126.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Liides | Ethernet |
| Disain | |
| Sisemine | Jah |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvad tooted | HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| WiFi | Jah |
| Wi-Fi laineala | Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Sagedusvahemik | 2,4 - 5 GHz |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |