Tootja: V7
Mudel: V7CAT6UTP-10M-BLK
EAN: 0662919099997
V7 V7CAT6UTP-10M-BLK-1E. Kaabli pikkus: 10 m, Kaablistandard: Cat6, Kaabli kate: U/UTP (UTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
V7 Patchcord Cat6, UTP, 10m (V7CAT6UTP-10M-BLK-1E) | €14.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 250 MHz |
| Tulekindel | |
| Vormitud kaabliümbris | |
| Snagless kaabliümbris | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | TIA/EIA-568-B.2-1, ISO/IEC 11801 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 420 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 6 mm |
| Kaal | 410 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |