| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Ugreen UGREEN NW106 Ethernet RJ45 plokščias tinklo kabelis, Cat.7, STP, 1,5 m (juodas) | €4.12 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | U/FTP (STP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kuju | Lameekraan |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Sagedus | 600 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 2,31 mm |