Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, 100 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |