Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| Keerdpaarjuhtme haake tüüp | 4x2 |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 100 MHz |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,89 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |