| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP6-UTP-IC pilkas, 305 m Cat5e U/UTP (UTP) | €153.26 |
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP6-UTP-IC pilkas, 305 m Cat5e U/UTP (UTP) | €154.16 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 100 MHz |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 7,37 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |