Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 900 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,69 kg |