| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP-C6U-RI pilkas, 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €238.96 |
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP-C6U-RI pilkas, 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €240.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Keerdpaarjuhtme haake tüüp | 4x2 |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 13,9 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |