Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli klass | Ea |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | CE, RoHS, EN 50575:2014 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 17,9 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |