| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP-C6A-FLS100 pilkas, 100 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €115.52 |
|
intop.lt |
Tinklo kabelis Techly ITP-C6A-FLS100 pilkas, 100 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €116.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| Keerdpaarjuhtme haake tüüp | 4x2 |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3an |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,46 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |