Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH), Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Eca |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 100 MHz |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Puidust trummel |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 5,5 mm |
| Kaal | 15,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Näivtakistus | 150 Ω |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |