| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
EFB Elektronik MK7001.30B võrgukaabel Must 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €49.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Vask |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 600 MHz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 30000 mm |
| Kaal | 1,19 kg |