| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
EFB Elektronik K9201.50 võrgukaabel Oranž 50 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €387.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 50 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Oranž |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 1000 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 5,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |