Tootja: StarTech.com
Mudel: WIR6CMRGR
EAN: 0065030852319
StarTech.com WIR6CMRGR. Kaabli pikkus: 304,9 m, Kaablistandard: Cat6, Kaabli kate: U/UTP (UTP)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 304,9 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli klassifikaator | CMR |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | UL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 455 mm |
| Pakendi sügavus | 460 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 13,9 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 16,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |