Tootja: StarTech.com
Mudel: WIR5ECMRWH
EAN: 0065030851602
StarTech.com WIR5ECMRWH. Kaabli pikkus: 304,9 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: U/UTP (UTP), Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 1000 ft Bulk Roll of White CMR Cat5e Solid UTP Riser Cable - Cat 5e Riser Cable - Cat.5e CMR Ethernet Cable - 24 AWG - White (WIR5ECMRWH) | €225.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 304,9 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Valge |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli klassifikaator | CMR |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 350 MHz |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | TAA, UL, CE, REACH |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 352 mm |
| Pakendi sügavus | 353 mm |
| Pakendi kõrgus | 227 mm |
| Pakendi kaal | 9,9 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8,9 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |