Tootja: StarTech.com
Mudel: WIR5ECMRBK
EAN: 0044113270011
StarTech.com WIR5ECMRBK. Kaabli pikkus: 304,9 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: U/UTP (UTP)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
StarTech.com WIR5ECMRBK verkkokaapeli Musta 304,9 m Cat5e U/UTP (UTP) | €235.90 |
|
mts.ee |
StarTech.com WIR5ECMRBK võrgukaabel Must 304,9 m Cat5e U/UTP (UTP) | €320.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 304,9 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli klassifikaator | CMR |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 350 MHz |
| Isehäälestuv | Jah |
| Sertifikaat | UL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 355 mm |
| Pakendi sügavus | 355 mm |
| Pakendi kõrgus | 233 mm |
| Pakendi kaal | 9,91 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8,9 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |