Tootja: StarTech.com
Mudel: N6SPAT1MGR
EAN: 0065030861960
StarTech.com N6SPAT1MGR. Kaabli pikkus: 1 m, Kaablistandard: Cat6, Kaabli kate: SF/UTP (S-FTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com Cat6 geschirmtes (SFTP) Netzwerkkabel 1m - Snagless Gigabit Patchkabel - Grau - Patch-Kabel - RJ-45 (M) | €19.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli klassifikaator | CMG (CM) |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Snagless kaabliümbris | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 46 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 220 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 56 g |