Tootja: StarTech.com
Mudel: VS421HD4K
EAN: 0065030859653
StarTech.com VS421HD4K. Videopordi tüüp: HDMI. Materjal: Alumiinium, Toote värv: Must, Toetatud graafikaresolutsioonid: 3840 x 2160, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA). AC-adapteri sisendpinge: 100 - 240 V, Vooluadapteri sisendvõimsus: 1 A, AC-adapteri väljundpinge: 12 V. Sertifikaat: CE, FCC. Kaal: 285 g, Mõõdud (l x s x k): 85 x 139 x 14 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH .COM AUTOMATIC VIDEO SWITCH W/ ALUMINUM HOUSING AND MHL SUPPORT | €74.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 4 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| HDMI-sisend | 4 |
| HDMI väljundite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Alumiinium |
| Audioväljundi kanalid | 7.1 kanalid |
| Väline toiteadapter | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 3840 x 2160, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| LED-indikaatorid | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Vooluadapteri sisendvõimsus | 1 A |
| AC-adapteri väljundpinge | 12 V |
| AC-adapteri väljundvool | 3 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 80 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 285 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 85 x 139 x 14 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | IR |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Sertifikaadid | |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 147 mm |
| Pakendi sügavus | 216 mm |
| Pakendi kõrgus | 52 mm |
| Pakendi kaal | 530 g |