Tootja: StarTech.com
Mudel: N6PAT50CMBLS
EAN: 0065030882682
StarTech.com N6PAT50CMBLS. Kaabli pikkus: 0,5 m, Kaablistandard: Cat6, Kaabli kate: U/UTP (UTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
StarTech StarTech CAT6 CABLE - 0.5 M - BLUE/. | €15.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Sinine |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 28 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 250 MHz |
| Snagless kaabliümbris | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | REACH, CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 22 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 14 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |