Tootja: SilverNet
Mudel: SIL DLC 10M
EAN: 5060693980534
SilverNet SIL DLC 10M. Kaabli pikkus: 10 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: F/UTP (FTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Alumiinium, Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SilverNet SIL DLC 10M võrgukaabel Must Cat5e F/UTP (FTP) | €31.28 |
|
mts.ee |
SilverNet SIL DLC 10M võrgukaabel Must Cat5e F/UTP (FTP) | €62.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Alumiinium |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli tüüp | Crossover kaabel |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 100 MHz |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 500 g |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 10000 mm |
| Kaal | 500 g |
| Logistika andmed | |
| ÜK tariifikood | 85444210 |