Tootja: Schneider Electric
Mudel: VDIP185X46100
EAN: 3606480449116
Schneider Electric VDIP185X46100. Kaabli pikkus: 10 m, Kaablistandard: Cat6a, Kaabli kate: S/FTP (S-STP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Schneider Electric VDIP185X46100 võrgukaabel Hall 10 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €17.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mantli materjal | Polüetüleen (PE) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| Sagedus | 550 MHz |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801:2011 Ed.2.2 EN 50173 Ed.3 EIA/TIA-568-C.2 IEC 61935-2 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |