| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Cable de Red RJ45 SFTP Nanocable 10.20.1905 Cat.6A/ 5m/ Gris | €7.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Hapnikuvaba vasesulam |
| Kaabli klass | E |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 260 g |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |