Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Hapnikuvaba vasesulam |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 600 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 290 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 650 g |
| Pakendi tüüp | Kott |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |