| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.20.1700-100 võrgukaabel Oranž 100 m Cat7 SF/UTP (S-FTP) | €77.54 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Oranž |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Kaabli materjal | Hapnikuvaba vasesulam |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3 |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 600 MHz |
| Power over Ethernet tugi | |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801:2002 Category7/ClassF, EN50575:2014+A1:2016, EN50173, EN50288-4-1, IEC61156-5 CPR compliant (EU 305/2011) Class DCA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 5,8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |