| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Bobina de Cable RJ45 FTP Nanocable 10.20.0702-FLEX Cat.5e/ 100m/ Gris | €33.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sertifikaat | ANSI / TIA / EIA 568-B, 2 CAT5e, ISO / IEC 11801, CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-2-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-2-2 IEC 60332-1-2 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 280 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 3,5 kg |