Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | ANSI/TIA/EIA 568-B, ISO/IEC 11801, CENELEC EN 50173-1, IEN 61156-5, CENELEC EN 50288-3-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-3-2. |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 20 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 225 g |
| Pakendi ruumala | 1725 cm³ |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi kaal | 0,225 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 600 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 34500 cm³ |