| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY | €62.58 |
|
www.pc21.fr |
LINDY | €64.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 50 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 27 |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Sagedus | 500 MHz |
| Painderaadius (min) | 7,2 cm |
| Nominaalne sumbumine | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sertifikaat | UL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 75 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 6 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |