| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 45959 verkkokaapeli Vihreä 30 m Cat6 S/FTP (S-STP) | €67.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Roheline |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Nikkel-kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Kaabli materjal | Vask |
| Pistiku korpuse materjal | Polükarbonaat |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Painderaadius (min) | 1,86 cm |
| Vormitud kaabliümbris | Jah |
| Snagless kaabliümbris | Jah |
| Sertifikaat | UL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -25 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 11,6 mm |
| Sügavus | 22,8 mm |
| Kõrgus | 8,3 mm |
| Väline läbimõõt | 6,2 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | REACH, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Garantiiaeg | 10 aasta(t) |