Tootja: Intellinet
Mudel: 329927
EAN: 0766623329927
Intellinet Cat5e, 5m. Kaabli pikkus: 5 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: F/UTP (FTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| Sagedus | 350 MHz |
| Snagless kaabliümbris | Jah |
| Sertifikaat | EIA/TIA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 160 g |