Tootja: Intellinet
Mudel: 337892
EAN: 0766623337892
Intellinet Cat5e, 305m. Kaabli pikkus: 305 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: F/UTP (FTP), Pistmikukontaktide kate: Kuld
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet Cat5e, 305m võrgukaabel Hall F/UTP (FTP) | €226.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | Jah |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Sagedus | 350 MHz |
| Sertifikaat | UL |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 9,7 kg |