Tootja: Intellinet
Mudel: 341998
EAN: 0132018543054
Intellinet 341998. Kaabli pikkus: 7,5 m, Kaablistandard: Cat6, Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
UTP priključni kabel C6 RJ45 7m | €8.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Toote värv | Valge |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |