Tootja: Intellinet
Mudel: 319980
EAN: 0617407385618
Intellinet 15m Cat5e. Kaabli pikkus: 15 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: U/UTP (UTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 15m Cat5e võrgukaabel Sinine U/UTP (UTP) | €6.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 15 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Sinine |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| Sagedus | 350 MHz |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Snagless kaabliümbris | |
| Sertifikaat | EIA/TIA |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 450 g |