| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent IM1193 võrgukaabel Must 7,5 m Cat8.1 S/FTP (S-STP) | €19.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Kaablistandard | Cat8.1 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26/7 |
| Andmeedastuskiirus | 40000 Mbit/s |
| Sagedus | 2000 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 8,2 mm |