| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Installationskabel equip SF/UTP Cat6 100.00m grau | €69.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Beež |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 250 MHz |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801, EN 50173 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 7,2 mm |
| Kaal | 5,25 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |