Tootja: Equip
Mudel: 705850
EAN: 4015867214626
Equip Cat.5e SF/UTP 50m. Kaabli pikkus: 50 m, Kaablistandard: Cat5e, Kaabli kate: SF/UTP (S-FTP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Andmeedastuskiirus: 1000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Patchkabel equip RJ45 SF/UTP Cat5e 50,00m grau (SFTP) | €22.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 50 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Beež |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 100 MHz |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA 568-C.2 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 5,3 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |