| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Equip Patchcord Cat5e, SF/UTP, 30m, (705860) | €71.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | SF/UTP (S-FTP) |
| Toote värv | Kollane |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 100 MHz |
| Vormitud kaabliümbris | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | TIA/EIA, GHMT |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 5,3 mm |