| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Equip 607822 võrgukaabel Punane 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €23.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Punane |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 8,34 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Kõrgus | 3000 mm |
| Kaal | 31 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 275 mm |
| Pakendi kaal | 60 g |