Tootja: Intellinet
Mudel: 712620
EAN: 0766623712620
Intellinet 712620. Tüüp: Seadmekapi riiul, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Teras. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 483 mm, Sügavus: 1000 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 712620 püstikutarvik Seadmekapi riiul | €65.34 |
|
www.topbiz.fr |
Intellinet 712620 accessoire de racks Étagère | €83.69 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi riiul |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 35 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 483 mm |
| Sügavus | 1000 mm |
| Kaal | 4,8 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |