| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 605830 verkkokaapeli Sininen 1 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €7.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Sinine |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Keermetega |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Sagedus | 500 MHz |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Sertifikaat | UL/CUL, TIA/EIA, 3P |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 8,34 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Väline läbimõõt | 6,1 mm |
| Kaal | 53 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 25 g |