Tootja: Equip
Mudel: 605647
EAN: 4015867152553
Equip 605647. Kaabli pikkus: 0,5 m, Kaablistandard: Cat6a, Kaabli kate: S/FTP (S-STP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Roheline |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Sagedus | 500 MHz |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA 568-C.2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 8,34 mm |
| Sügavus | 11,7 mm |
| Kõrgus | 500 mm |
| Väline läbimõõt | 6,1 mm |
| Kaal | 35 g |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 18 g |