| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Equip Bulkkabel - 100 m - UTP - CAT 6 - halogenfrei, robust | €51.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 6,4 mm |
| Sügavus | 100000 mm |
| Kõrgus | 6,4 mm |
| Kaal | 2,67 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 90 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 2,68 kg |