| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Equip 403421 verkkokaapeli Beige 100 m Cat5e F/UTP (FTP) | €31.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Beež |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 100 MHz |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2, EN 50288 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 6,2 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Klass | cm |