Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Isehäälestuv | |
| Muud funktsioonid | |
| Dielektriku läbimõõt | 1,02 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väliskatte paksus | 7,1 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |