| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Bulkkabel - 305 m - SFTP - CAT 6a - beige | equip | 401493 | 4015867165263 | €246.60 |
|
www.f-m-shop.de |
Equip Bulkkabel - 305 m - SFTP - CAT 6a - beige | €372.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Beež |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Sagedus | 600 MHz |
| Sertifikaat | ISO/IEC 11801, EN50288, TIA/EIA-568-B.2 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 7,4 mm |
| Kaal | 16 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |