| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Equip Kabel instalacyjny CAT.6, U/UTP, LSOH, 305m (40146807) | €384.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Cupper |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Sertifikaat | CPR |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 6,4 mm |
| Sügavus | 305000 mm |
| Kõrgus | 6,4 mm |
| Kaal | 8,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 395 mm |
| Pakendi sügavus | 200 mm |
| Pakendi kõrgus | 395 mm |
| Pakendi kaal | 8,6 kg |