Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 200 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Oranž |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 1000 MHz |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CPR, CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 150 mm |
| Pakendi kõrgus | 360 mm |
| Pakendi kaal | 11,2 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 7,7 mm |
| Sügavus | 200000 mm |
| Kõrgus | 7,7 mm |
| Väline läbimõõt | 7,5 mm |
| Kaal | 11 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |