| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
C2G 82528 võrgukaabel Valge 2 m Cat6a U/UTP (UTP) | €5699.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Valge |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 5,3 mm |
| Kaal | 70 g |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendi näivtakistus | 100 Ω |