| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
ATEN UTP laitekaapeli siirtää, ääni ja kuva, Cat5e, 305m box, sininen | €907.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi kaal | 8,8 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 8,8 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 8,8 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 352 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9,8 kg |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 190 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |