Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 4,5 m |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 146 mm |
| Sügavus | 187 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Kaal | 150 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 232 mm |
| Pakendi kõrgus | 48 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi pikkus | 16,4 cm |
| Pakendi netokaal | 270 kg |